Sīkfailu politika

Tāpat kā daudzas citas vietnes, arī ACE tīmekļa vietnes izmanto sīkfailus. Sīkfails ir neliels teksta fails, kas saglabāts apmeklētāja ierīcē un satur informāciju, kas tiek izmantota, lai uzlabotu lietotāja pieredzi vietnē.

ACE tīmekļa vietnēs tiek izmantoti šādi sīkfaili:

Sesijas sīkfaili ir īslaicīgi, un tie pazudīs, kad apmeklētājs atstās vietni. Tām ir jānodrošina īpašas tīmekļa vietnes funkcijas un pakalpojumi.

Pastāvīgie sīkfaili ir faili, kas pastāvīgi paliek apmeklētāja ierīcē. Tie tiek izmantoti, lai atpazītu apmeklētāju, kas atgriežas, un pielāgotu vietni apmeklētāju vēlmēm (t.i., vietnes valodai). Apmeklētājs vienmēr var manuāli izdzēst pastāvīgos sīkfailus no ierīces.

Sīkfaili palīdz arī apkopot statistikas datus turpmākai analīzei un tīmekļa vietņu uzlabošanai. Mēs izmantojam trešās puses sīkfailus, piemēram, Google izveidotos sīkfailus.

Turpināt izmantot ACE vietnes, kamēr jūsu tīmekļa pārlūkprogramma ir iestatīta sīkfailu akceptēšanai, tiek uzskatīta par atļauju izmantot ACE sīkfailu politiku. Bez sīkfailu akceptēšanas mēs nevaram garantēt visas tīmekļa vietnes funkcionalitātes darbību, kā paredzēts.

Ja apmeklētājs nevēlas pieņemt sīkfailus no mūsu tīmekļa vietnes, viņš vai viņa var iestatīt tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumus, lai atspējotu sīkfailus. Norādījumi par pārlūkprogrammas iestatījumu maiņu ir sniegti atbilstošās tīmekļa pārlūkprogrammas dokumentācijā.

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv