Vācijas transports

Vācijas transports

ACE Logistics Latvia SIA  katru darba dienu veic regulārus salikto kravu pārvadājumus no Latvijas uz Vāciju.

Organizējam arī pārvadājumus no Vācijas uz jebkuru citu valsti Eiropā.

Eksporta mašīnas izbrauc no Rīgas katru darba dienas vakaru. Preces Vācijā tiek piegādātas caur centrālo terminālu Berlīnē (Schönefeld). Sazarots 40 terminālu tīkls ļauj kravas piegādāt katru dienu jebkurā Vācijas reģionā, kā arī paņemt importa sūtījumus jebkurā darba dienā. 

Eksporta kravu piegādēm Vācijā, transporta pasūtījumus gaidām līdz plkst. 13:00, kravas paņemšanas dienā. Eksporta sūtījumam jābūt gatavam sūtīšanai, ne vēlāk kā plkst. 15:00. Ekspress sūtījumu gadījumā, pēc vienošanās, pasūtījumus pieņemam vēlāk un piedāvājam klientam iespēju pašam nogādāt preces mūsu terminālī. 

 Rajona pasūtījumus, parasti paņemam pēc 12:00 ar iespēju  izsūtīt kravu tajā pašā dienā, vēlākais nākamajā.

Piegādes laiks uz Vāciju ir atkarīgs no konkrētā reģiona. Standarta piegādes laiks ir 4  darba dienas, bet ekspress pakalpojums aceSpeed ir 2-3 darba dienas. Kravas paņemšanas diena tiek skaitīta, kā nultā diena. Ātrākai preču pārvadāšanai piedāvājam izmantot pakalpojumus aceSpeed10 un aceSpeed12. Šajos gadījumos preces tiek piegādātas līdz plkst. 10:00 vai līdz pusdienas laikam.

Steidzamu preču sūtījumu gadījumā, piedāvājam speciālos transporta risinājumus, atbilstoši klientu vēlmēm un iespējām. 

Mūsu priekšrocība ir spēja piedāvāt dažādus transporta risinājumus ātriem un regulāriem pārvadājumiem, kā arī piedāvāt klientiem izdevīgus tarifus.

ACE Logistics Latvia SIA transportē importa preces katru darba dienu, neatkarīgi no to atrašanās vietas Vācijā. Preces tiek piegādātas ātri un kvalitatīvi, izmantojot Eiropas terminālu tīklu. 

Importa pasūtījumus gaidām iepriekšējā darba dienā līdz plkst. 16:00, lai pasūtījuma izpildi varētu uzsākt nākamajā dienā.

Ja transportēšana caur termināliem izrādās nepiemērota, piedāvājam tiešu, daļēju un pilnu kravu pārvadājumus.

Baltijas valstis

Igaunija

Latvija

Lietuva

Skandināvija

Dānija

Somija

Norvēģija

Zviedrija

Austrumeiropa

Baltkrievija

Bulgārija

Čehu Republika

Horvātija

Rumānija

Slovākija

Slovēnija

Ungārija

Ukraina

Dienvideiropa

Grieķija

Itālija

Portugāle

Spānija

Turcija

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv