Polijas transports

Polijas transports

ACE Logistics Latvia SIA katru darba dienu veic regulārus salikto kravu pārvadājumus no Rīgas uz Poliju un no Polijas uz Rīgu. Mašīnas regulāri izbrauc eksportā no Rīgas katru darba dienas vakaru un sūtījumi Polijā nonāk nākamajā darba dienā. Organizējam  arī pārvadājumus no Polijas uz jebkuru citu valsti Eiropā.

Piegādes un kravas savākšanas pakalpojumi Polijā tiek veikti no vairāk kā 10 termināliem, kas nodrošina ērtu un ātru transporta servisu.

Eksporta kravu piegādēm Polijā, transporta pasūtījumus gaidām līdz plkst. 13:00, kravas paņemšanas dienā. Eksporta sūtījumam jābūt gatavam izsūtīšanai ne vēlāk kā plkst. 15:00. Ekspress sūtījumu gadījumā, pēc vienošanās, preces pieņemam vēlāk un piedāvājam klientam iespēju, pašam atvest kravu uz mūsu terminālu.

Rajonu pasūtījumus, parasti paņemam pēc 12:00 ar iespēju izsūtīt tajā pašā dienā, vēlākais nākamajā.

Piegādes laiks Polijā ir atkarīgs no konkrētā reģiona. Standarta piegādes laiks ir 4-5 darba dienas, bet ekspress pakalpojums aceSpeed ir 2 darba dienas. Kravas paņemšanas diena tiek skaitīta, kā nultā diena.

Steidzamu preču sūtījumu gadījumā, piedāvājam speciālos transporta risinājumus, atbilstoši klientu vēlmēm un iespējām. Mūsu priekšrocība ir spēja piedāvāt dažādus transporta risinājumus ātriem un regulāriem pārvadājumiem, kā arī piedāvāt klientiem izdevīgus tarifus.

ACE Logistics Latvia SIA transportē importa preces katru darba dienu, neatkarīgi no to atrašanās vietas Polijā. Preces tiek piegādātas ātri un kvalitatīvi, izmantojot Eiropas terminālu tīklu. 

Importa pasūtījumus gaidām iepriekšējā darba dienā, līdz plkst. 16:00, lai pasūtījuma izpildi varētu uzsākt nākamajā dienā.

Ja transportēšana caur termināliem izrādās nepiemērota, piedāvājam tiešo, daļējo un pilno kravu pārvadājumus.

Baltijas valstis

Igaunija

Latvija

Lietuva

Skandināvija

Dānija

Somija

Norvēģija

Zviedrija

Austrumeiropa

Baltkrievija

Bulgārija

Čehu Republika

Horvātija

Rumānija

Slovākija

Slovēnija

Ungārija

Ukraina

Dienvideiropa

Grieķija

Itālija

Portugāle

Spānija

Turcija

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv