Francijas transports

Francijas transports

ACE Logistics Latvia SIA katru darba dienu veic regulārus salikto kravu pārvadājumus no Rīgas uz Franciju un no Francijas uz Rīgu. Organizējam arī pārvadājumus no Francijas  uz jebkuru citu valsti Eiropā.

Francijā atrodas vairāk kā 50 terminālu, kas ļauj kravas piegādāt un paņemt katru darba dienu jebkurā Francijas reģionā. 

Eksporta mašīnas izbrauc no Rīgas katru darba dienas vakaru. Preces Francijā tiek piegādātas no centrālajiem Polijas un Vācijas termināliem, 4-7 darba dienu laikā. Kravas paņemšanas diena tiek skaitīta, kā nultā diena.

Eksporta kravu piegādēm Francijā transporta pasūtījumus gaidām līdz plkst. 13:00, kravas paņemšanas dienā. Eksporta sūtījumam jābūt gatavam sūtīšanai, ne vēlāk kā plkst. 15:00. Ekspress sūtījumu gadījumā, pēc vienošanās, preces pieņemam vēlāk un piedāvājam klientam iespēju pašam nogādāt preces mūsu terminālī. 

Rajonu pasūtījumus, parasti paņemam pēc 12:00 ar iespēju izsūtīt kravu tajā pašā dienā, vēlākais nākamajā.

Piegādes laiks uz Franciju ir atkarīgs no konkrētā reģiona. Standarta piegādes laiks ir 6-7 darba dienas, bet ekspress pakalpojums aceSpeed ir 4-5 darba dienas. Kravas paņemšanas diena tiek skaitīta, kā nultā diena. 

Steidzamu preču sūtījumu gadījumā, piedāvājam speciālos transporta risinājumus, atbilstoši klientu vēlmēm un iespējām. 

Mūsu priekšrocība ir spēja piedāvāt dažādus transporta risinājumus ātriem un regulāriem pārvadājumiem, kā arī piedāvāt klientiem izdevīgus tarifus.

ACE Logistics Latvia SIA transportē importa preces katru darba dienu, neatkarīgi no to atrašanās vietas. Preces tiek piegādātas ātri un kvalitatīvi, izmantojot Eiropas terminālu tīklu. 

Importa pasūtījumus gaidām iepriekšējā darba dienā līdz plkst. 16:00, lai pasūtījuma izpildi varētu uzsākt nākamajā dienā. 

Ja transportēšana caur termināliem izrādās nepiemērota, piedāvājam tiešo, daļējo un pilnu kravu pārvadājumus.

Baltijas valstis

Igaunija

Latvija

Lietuva

Skandināvija

Dānija

Somija

Norvēģija

Zviedrija

Austrumeiropa

Baltkrievija

Bulgārija

Čehu Republika

Horvātija

Rumānija

Slovākija

Slovēnija

Ungārija

Ukraina

Dienvideiropa

Grieķija

Itālija

Portugāle

Spānija

Turcija

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv