Par mums

Par mums

ACE Logistics Latvia SIA ir uzņēmums, kas piedāvā kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumus. ACE Logistics zīmola meitas uzņēmumi atrodas visās Baltijas valstīs un Baltkrievijā.

ACE pakalpojumus kopumā var uzskatīt par loģistikas risinājumu. Risinājuma saturs būs atkarīgs no konkrēta klienta vajadzībām. Mūsdienās transporta un loģistikas pakalpojumu jomā, līdztekus transportēšanas pakalpojumam, arvien lielāku lomu spēlē pakalpojumu sniedzēja spēja atrast labākos loģistikas risinājumus un apkalpošanas kvalitāte. Šādi pakalpojumi ir iespējami pateicoties plašajam apakšuzņēmēju un partneru lokam, infotehnoloģijām, konkrētas transportēšanas procesā iesaistītās valsts normatīvo aktu un kultūras savdabības pazīšanai un, protams, saviem dedzīgajiem darbu izpildītājiem.

ACE Logistics Latvia vīzija ir nodrošināt klientu, īpašnieku un darbinieku apmierinātību ilgtermiņā.
ACE Logistics Latvia misija ir būt vadošajam ekspedīcijas un loģistikas uzņēmumam, kas:

  • palīdz klientiem sasniegt izvirzītos biznesa mērķus, radot to produktiem un pakalpojumiem pievienoto vērtību ar profesionāliem loģistikas risinājumiem Latvijā un pasaulē.
  • palīdz sasniegt darbiniekiem personīgos mērķus profesionālajā izaugsmē, sniedzot modernus darba apstākļus , izglītību un karjeras iespējas;
  • palīdz būt veiksmīgiem saviem biznesa partneriem, saskaņā ar abpusēja ieguvuma principu;
  • nodrošina pieaugošu uzņēmuma vērtību īpašniekiem

 

ACE pakalpojumu saraksts:

 

ACE Logistics Latvia ir AS ACE Logistics Group uzņēmums.

Latvijas Loģistikas asociācija ir noslēgusi 12.01.2011.g. līgumu Nr. L-APA-10-0026 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Loģistikas asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

liaa

Kontaktinformācija:
Kalniņi A, Mārupes novads, LV-2167
Tel.: +371 67668459
Fax.: +371 67210181

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv