Avio transports

Avio transports

Avio transports ir viens no ātrākajiem un uzticamākajiem kravu pārvadājumiem

Mūsu starptautiskais partneru tīkls ļauj mums nodrošināt pakalpojumus “no durvīm līdz durvīm” vairāk nekā 150 valstīs visā pasaulē.

ACE Logistics Latvia ir pilnvarota un kompetenta rīkoties ar dažāda veida sūtījumiem. Mūsu ilgtermiņa pieredze gaisa transporta jomā palīdz mums piedāvāt labākos loģistikas risinājumus mūsu klientiem. Mēs sadarbojamies ar visām mūsu reģionā pārstāvētajām aviosabiedrībām un esam snieguši gaisa transporta pakalpojumus gandrīz 30 gadus. Jūs apkalpos labākie speciālisti savā jomā.

ACE Logistics Latvia avio transporta pakalpojumi

Mūsu kravu pārvadājumu pakalpojumu klāsts palīdz atrast piemērotāko risinājumu katrai kravai.

aceStandard

standard service for all air shipments

Piedāvājam labākos risinājumus vajadzīgajā galamērķī visā pasaulē. Ja kravu nav iespējams transportēt ar standarta risinājumu, piedāvājam arī vairākas alternatīvas.

aceExpress

delivery time is a priority

Ja preču transportēšana ir steidzama, piedāvājam ekspress pakalpojumu, kas paredzēts laika ziņā “jutīgiem” sūtījumiem. Eksprespakalpojums nodrošina vai nu prioritāru lidojumu, vai piegādi laikā.

aceCombi

the middle ground between transport price and delivery time

Kombinētais transporta pakalpojums ir paredzēts precēm ar elastīgākiem piegādes laikiem. Arī aceCombi pakalpojums ir piemērots kravu pārvadājumiem, kas prasa īpašu risinājumu. Piemēram, pārmērīta krava, eksotisks galamērķis vai izcelsme utt.

Ja jūs meklējat kravu pārvadājumu iespējas no Ķīnas par saprātīgu cenu un elastīgu piegādes laiku, apskatiet arī mūsu Ķīnas dzelzceļa transporta iespējas.

aceSpecial

for special goods

ACE Loģistika piedāvā arī transporta pakalpojumus pakalpojumus, kuriem nepieciešama īpaša pārkraušana, piemēram, bīstamām precēm, dzīvniekiem, vērtīgiem sūtījumiem, cilvēku mirstīgajām atliekām utt.

No durvīm līdz durvīm pakalpojums

Papildus gaisa transporta pakalpojumiem ACE Logistics piedāvā pilnu servisu kravu apstrādes risinājumiem Igaunijā: vietējo transportu, muitošanu, kravas apdrošināšanu un noliktavas pakalpojumus. Ar partneru starpniecību mēs piedāvājam arī tos pašus pakalpojumus ārvalstīs.

Ja šķiet, ka šajā sarakstā nav piemērots kravu pārvadājumu pakalpojums, sazinieties ar mums, un mēs piedāvāsim risinājumu, kas balstīts uz konkrēta transporta prasībām.

Zināšanai:

– gaisa transporta tilpuma/svara attiecība ir 167 kg uz kubikmetru;
– pārvadātāja atbildība nedrīkst pārsniegt 19 SDR par bruto kilogramu.

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv