Degvielas koeficients

Terminal transport (aceFlex, aceSpeed, aceB2C, etc. services)

Visi ACE Logistics autotransporta termināļa pakalpojumi (aceFlex, aceSpeed, aceB2C u.c.) no 01.04.2022. tiks papildināti ar degvielas piemaksu, kas tiks mainīta reizi mēnesī. Degvielas piemaksas pamatā ir dīzeļdegvielas vidējā aritmētiskā mazumtirdzniecības cena Latvijā, avots – Eiropas Komisijas pēdējā mēneša pārskats: https://ec.europa.eu/energy/observatory/reports/List-of-WOB.pdf

Degvielas piemaksas pamatā ir 2021.gada pēdējā ceturkšņa vidējā cena, kas ir 1,35 eiro. Degvielas piemaksas koeficientu (BAF) aprēķina, pamatojoties uz degvielas patēriņa daļu kopējās izmaksās. Degvielas piemaksa tiek publicēta katra mēneša sākuma pirmajā nedēļā tīmekļa vietnē Jaunumi | Modernākie risinājumi | ACE Logistics Latvia un tas ir pamats degvielas piemaksai par kārtējo mēnesi. Uz Spot pieprasījumiem mēs piedāvāsim cenu arī ņemot vērā degvielas cenu izmaiņas.

Degvielas koeficients:

 

Part and full loads (LTL/FTL service)

Degvielas cenu izmaiņas Partload un Full load pārvadājumiem vēl vairāk ietekmē uz izmaksas aprēķinu. Dažādiem virzieniem šobrīd varam piedāvāt tikai Spot cenas piedāvājumus un mēs piedāvāsim cenu arī ņemot vērā degvielas cenu izmaiņas.

Degvielas koeficients:

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv