Autotransports

Autotransports

Autotransports ir ātrs un uzticams visā Eiropā

ACE Logistics Latvia ir 22 gadu pieredze sauszemes kravu transportēšanā. Izmantojot plašu klāstu transportēšanas servisa veidus, mēs spējam nodrošināt saviem klientiem labākos loģistikas risinājumus. Jūs apkalpos transportēšanas jomas speciālisti.
Sadarbojoties ar mūsu partneriem mēs ikdienā nodrošinām regulārus pārvadājumus visā Eiropā ar fiksētiem tranzīta laikiem. ACE Logistics ar saviem termināliem Tallinā, Rīgā un Viļņā ir daļa no Transeiropas terminālu tīkla. Starp visiem tīkla dalībniekiem ir regulāri plānoti maršruti, kuri nodrošina Baltija savienojumu ar visu Eiropu gan eksporta, gan importa nozarē. Mēs varam nodrošināt drošu un ātru piegādi Eiropas galvenajām ekonomikas zonām. Papildus regulāro kravu pārvadājumiem, esam tiesīgi apstrādāt un pārvadāt bīstamās kravas (ADR) un pārvadāt gan saliktās, gan pilnās kravas.

Autotransporta pakalpojumu veidi

Mūsu plašais kravas pārvadājumu klāsts var palīdzēt atrast risinājumu katrai kravai.

aceFlex

standarta serviss visa veida sūtījumiem

Pieejamais standarta B2B (uzņēmumums-uzņēmumumam) pakalpojums caur termināļiem. Uzticams pakalpojums ar ikdienas paņemšanas iespējām un saprātīgu piegādes laiku. Pakalpojums ir ideāli piemērots tādu kravu pārvadāšanai, kurām nav fiksēts iekraušanas un izkraušanas datums.

aceFix

kad piegādes laiks ir nozīmīgs

B2B pakalpojums caurs termināliem ar piegādi noteiktā datumā. Piemērots precēm ar noteiktiem iekraušanas un izkraušanas laikiem.

aceSpeed

kad piegādes laiks ir prioritāte

Eksprespakalpojums B2B termināļiem. Uzticama apkalpošana caur ar ikdienas sūtījumupaņemšanas iespējām un prioritāru apstrādi, kas nodrošina ātrāko iespējamo piegādes laiku.

aceSpeed10

B2B eksprespakalpojums ar piegādi līdz plkst. 10:00. Pakalpojums ir pieejams sūtījumiem uz Austriju, Luksemburgu, Vāciju, Čehijas Republiku un Ungāriju.

aceSpeed12

B2B esprespakalpojums ar piegādi līdz plkst 12:00. Pakalojums ir pieejams sūtījumiem uz Austriju, Beļģiju, Nīderlandi, Luksenburgu, Vāciju, Dāniju ,Čehiju un Ungāriju.

aceLTL/FTL

priekš daļējām un pilnām kravām

Daļēja un pilna apjoma pakalpojums lielākiem preču daudzumiem vai gadījumos, kad preču transportēšana caur termināļiem izrādās nepiemērota.

aceSpecial

priekš speciāla transportēšanas veida

Īpašs transporta pakalpojums, kam parasti nepieciešams speciāls transporta līdzeklis, kas veic piegādi no sākuma punkta līdz galamērķim pēc iespējas ātrākā maršrutā. Mūsu priekšrocība ir iespēja apvienot īpašus transporta risinājumus ar regulāriem, ja nepieciešams, lai nodrošinātu visoptimālāko risinājumu steidzamiem sūtījumiem.

aceB2C

A B2C (uzņēmums-patērētājam) pakalpojums, kur preces tiek nogādātas pie klienta durvīm vai vārtiem ar kravas mašīnas kravas liftu. Piegādes laiks ir iepriekš saskaņots ar klientu. Pakalpojums ir derīgs lielākajā daļā Eiropas valstu.

aceB2C plus

A B2C plus pakalpojums, kur preces tiek piegādātas uz klienta norādīto vietu (ieskaitot dzīvokli, māju utt.) Viena iepakojuma svars nedrīkst pārsniegt 30 kg, bet sūtījuma izmēri drīkst būt līdz 120 x 60 x 60 cm. Pakalpojums ietver arī sūtījuma atgriešanu. Piegādes laiks ir iepriekš saskaņots ar klientu. Piegādi iespējams ieplānot darba dienās līdz plkst. 20:00 sestdienās līdz plkst. 12:00 Pakalpojums pieejams sūtījumiem uz Austriju, Beļģiju, Nīderlandi, Luksemburgu, Vāciju un Čehiju.

aceB2C premium

B2C premium pakalpojums, kurā preces klienta norādītajā vietā piegādā divas personas (ieskaitot dzīvokli, māju utt.). Viens iepakojuma svars līdz 100 kg un tā maksimālais garums ir 240 cm. Pakalpojums ietver arī sūtījuma atgriešanu. Piegādes laiks tiek iepriekš saskaņots ar klientu. Piegādi iespējams ieplānot darba dienās līdz plkst. 20:00 un sestdienās līdz plkst. 12:00 Šobrīd pakalpojums ir pieejams Austrijā un Vācijā.

Papildus starptautiskajiem pārvadājumiem ACE logistics Latvia, piedāvā šādus kravu apstrādes risinājumus: iekšzemes pārvadājumus, muitošanu, kravu apdrošināšanu un noliktavu pakalpojumus.

Gadījumā, ja sarakstā neatradāt sev piemērotākos kravu pārvadājumu pakalpojums, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs piedāvāsim risinājumu, kas balstīts uz konkrētā transporta prasībām.

Baltijas valstis

Igaunija

Latvija

Lietuva

Skandināvija

Dānija

Somija

Norvēģija

Zviedrija

Rietumeiropa

Austrija

Belgija

Francija

Īrija

Lielbritānija

Luksemburga

Nīderlande

Polija

Vācija

Šveice

Austrumeiropa

Baltkrievija

Bulgārija

Čehu Republika

Horvātija

Rumānija

Slovākija

Slovēnija

Ungārija

Ukraina

Dienvideiropa

Grieķija

Itālija

Portugāle

Spānija

Turcija

Zināšanai:

– autotransporta tilpuma un svara attiecība ir 333 kg uz kubikmetru;
– 1 EUR palete ir 740 kg;
– 1 FIN palete ir 925 kg;
– 1 LDM (kravas meters) ir 1850 kg;
– pārvadātāja atbildība par preču zaudējumiem nedrīkst pārsniegt 8,33 SDR par katru bruto kravas kilogramu.

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv