Kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi

ACE Logistics Latvia ir 22 gadu pieredze sauszemes kravu transportēšanā. Izmantojot plašu klāstu transportēšanas servisa veidus, mēs spējam nodrošināt saviem klientiem labākos loģistikas risinājumus. Jūs apkalpos transportēšanas jomas speciālisti.
Sadarbojoties ar mūsu partneriem mēs ikdienā nodrošinām regulārus pārvadājumus visā Eiropā ar fiksētiem tranzīta laikiem.

Mūsu starptautiskais partneru tīkls ļauj mums nodrošināt pakalpojumus “no durvīm līdz durvīm” vairāk nekā 150 valstīs visā pasaulē.

ACE Logistics Latvia ir pilnvarota un kompetenta rīkoties ar dažāda veida sūtījumiem. Mūsu ilgtermiņa pieredze gaisa transporta jomā palīdz mums piedāvāt labākos loģistikas risinājumus mūsu klientiem.

Kravu pārvadājumi pa jūru ir vispiemērotākie sūtījumiem, kuriem nav nepieciešams ātrs piegādes laiks. Lielāki jūras transporta apjomi ievērojami samazina transporta izmaksas.

ACE Logistics jau daudzus gadus nodrošina dzelzceļa transportu no Ķīnas. Šis pakalpojums iegūst arvien lielāku popularitāti un palīdz mūsu klientiem ļoti ātri transportēt savas preces ar zemākām izmaksām.

KRAVU PĀRVADĀJUMI AR PIEREDZI UN ATBILDĪBU

ACE Logistics Latvia uzņēmuma  mērķis ir būt par vienu no vadošajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem reģionā. Lai to sasniegtu, kompānija Latvijā strādā jau kopš 1997. gada. Sistemātiski tiek izkopta pakalpojumu politika, lai piedāvātie kravu pārvadājumi būtu kvalitatīvi, droši un klientiem izdevīgi. ACE Logistics Latvia grupai izveidojusies stabila, ilggadēja sadarbība gan starp kompānijas meitas uzņēmumiem, gan sadarbības partneriem Latvijā un citās valstīs.

PILNS SERVISS:

 • starptautiski gaisa, jūras un sauszemes pārvadājumi eksportam un importam,
 • autopārvadājumi un saliktie dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas,
 • muitas starpniecība – dokumentu sagatavošana gan juridiskām, gan privātpersonām,
 • noliktavu pakalpojumi tiek individuāli piemēroti katra klienta vajadzībām – sākot ar preču saņemšanu un uzglabāšanu, līdz nodošanai gala lietotājam un atskaišu sniegšanai,
 • kravas apdrošināšana zaudējumu atlīdzināšanai, kas radušies saistībā ar preču pazušanu vai to vērtības samazināšanos, apdrošinot pret visiem vai konkrētiem riskiem pēc klienta izvēles.

Atbilstoši klientu vajadzībām un prasībām mūsu piedāvātie kravu pārvadājumi ietver plašu pakalpojumu loku. Mūsu pieredzējušie speciālisti sniegs konsultācijas, lai ieplānotu katram klientam vajadzīgos pakalpojumus, un sagatavos visu nepieciešamo dokumentāciju. Mēs labi apzināmies, ka laiks ir nauda, tāpēc strādājam efektīvi un ekonomiski.

JŪSU KRAVA – MŪSU ATBILDĪBA

ACE Logistics Latvia kravu pārvadājumi tiek veikti ar transporta līdzekļiem, kuri atbilst augstiem kvalitātes standartiem un drošības prasībām. Kompānija strikti ievēro visas aktuālās loģistiku regulējošās normas tajās valstīs, kurās tā veic pārvadājumus. Rūpējamies par to, lai ikviena klienta krava tiktu transportēta droši un savlaicīgi nokļūtu galamērķī.

Mēs pārvadājam:

 • pilnas kravas,
 • saliktas kravas,
 • ADR klases bīstamās vielas,
 • dažādi iepakotas preces.

ACE Logistics Latvia nodrošina dažādas piegādes laika plānošanas iespējas. Veidojam optimālus risinājumus gan regulāras, gan vienreizējas transportēšanas gadījumos. Piedāvājumā arī Entargo pakalpojums un saliktie dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas.

KRAVU PĀRVADĀJUMI JAU KOPŠ 1997. GADA

Kompānijas veiksmi nodrošina:

 • sadarbības partneru uzticamība,
 • pastāvīgo klientu uzticība,
 • sniegto pakalpojumu kvalitāte,
 • spēja pielāgoties izmaiņām nozarē,
 • iekļaušanās labākajos pasaules mēroga loģistikas tīklos.

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv