Pakalpojuma veidi

Pakalpojuma veidi

Attīstoties ekonomikai Eiropā, mainās arī ražotāju un tirgotāju prasības preču transportēšanai, tādēļ arī mēs, ACE Logistics Latvia, mainām savu pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu saviem klientiem izdevīgāko un ērtāko transportēšanas veidu. Savus pakalpojumus auto transportā varam iedalīt trīs grupās:

Entargo   (kravas līdz 2500 kg)- “Ceļš uz mērķi!” – ikdienas serviss ar garantētu kvalitāti uz lielāko daļu Eiropas valstu.

Regulārie līnijsūtījumi (kravas līdz 2500 kg)- ikdienas serviss uz jebkuru Eiropas valsti, kas nav entargo mērķis.

Tiešās kravas ( saliktās un pilnas treilerkravas) – Krava tiek paņemta no klienta un ar to pašu tarnsporta līdzekli nogādāta saņēmējam.

Eiropas integrācija pastiprinās un līdz ar to pieaug klientu vajadzība pēc ātriem, biežiem un uzticamiem pārvadājumu pakalpojumiem. Būtiski palielinās ātras un precīzas klientu vēlmju ievērošanas nozīmība. Piedāvājam optimālus kravu pārsūtīšanas risinājumus pa visu Eiropu atbilstoši klientu vēlmēm. Mūsu pakalpojumi iedalās trijās atsevišķās grupās:

garantēta kvalitāte gandrīz visās Eiropas valstīs, sistemātiski izbraucieni un dažādi risinājumi atbilstoši klienta vajadzībām.

Entargo komplekso pakalpojumu VALSTIS:

pakalpojuma veidi, targofix, targospeed un targoflex

Lielākajai daļai Eiropas valstu klientu ir iespēja izvēlēties piemērotāko entargo produkta pakalpojumu, lai sasniegtu savu mērķi kravu transportēšanā. Entargo piedāvā trīs augstas kvalitātes, standartizētus pakalpojumus:

targospeed

Targospeed ir ātrākais autotransporta pakalpojuma veids. Katrā pārvadājuma maršrutā ir savs noteikts piegādes laiks atkarībā no izsūtīšanas un galamērķa pasta indeksiem. Visi targospeed sūtījumi tranzīta termināļos ir apskatāmi un pārsūtāmi prioritāri. Informācija par piegādes laikiem ir pieejama Product Pilot vidē, kur norāda kravas izsūtīšanas vietas un galamērķa pasta indeksus.

targoflex

Ja piegādes laiks Jums nav tik svarīgs, taču vēlaties saņemt uzticamu pakalpojumu par izdevīgu cenu, tad iesakām izmantot targoflex pakalpojumu. Katru dienu izsūtītie Targoflex sūtījumi pietiekami ātri un par pieejamu cenu nonāk galamērķī jebkurā Eiropas vietā.

targofix

Ja vēlaties piegādi noteiktā dienā, bet sūtīšanas ātrums nav tik svarīgs, tad iesakām izmantot targofix pakalpojumu. Targofix ļauj precīzi plānot piegādes laiku un šādi koordinēt piegādāšanas procesu, utt.

Groupline pakalpojums ir paredzēts tām valstīm, kurās uz šo brīdi vēl nav Entargo standartizētā pakalpojuma. Vispirms šis pakalpojuma veids tiek izmantots valstīs ar vāji attīstītu transporta struktūru vai tur, kur attālumi ir ļoti lieli un maz termināļu. Informācija par piegādes laikiem un izmantošanas iespējām ir pieejama Product Pilot vidē, kur norāda kravas izsūtīšanas vietas un galamērķa pasta indeksus.

Groupline pakalpojumi:

Classicline
Uzticams un vērienīgs mazu sūtījumu transportēšanas pakalpojums valstīs ar lieliem pārvadāšanas attālumiem.

Fixline
Šis pakalpojuma veids ļauj plānot preces nodošanu noteiktā datumā.

Sysline

Nodrošina ātru un precīzu preces piegādāšanu noteikta laika robežās.

Tiešā iekraušana ( nepilnas un pilnās treilerkravas)

Tiešās iekraušanas pakalpojumu piedāvājam lielākiem nepilnas vai pilnas kravas sūtījumiem atbilstoši klienta vajadzībai, ja nogādāšana caur termināļiem nav piemērota. Mūsu darbīgās kontaktpersonas atradīs piemērotu pārvadāšanas paņēmienu arī tad, ja darīšana ir ar atsevišķu čartera vedumu vai no vairākiem sūtījumiem sastāvoša projekta.

NB! IMPORTA KRAVU PĀRVADĀJUMI

  • Sistemātiski pārvadājumi tieši uz Rīgas termināli no Eiropas tranzīta termināļiem, caur kuriem tiek nodrošināta mazo sūtījumu savākšana no visas Eiropas.
  • Pārvadājumu pasūtījumus iesniedz iepriekšējā darbdienā ne vēlāk kā līdz plkst 16.00.

NB! EXPORTA KRAVU PĀRVADĀJUMI

    • Sistemātiski pārvadājumi tieši uz Rīgas termināli no Eiropas tranzīta termināļiem, caur kuriem tiek nodrošināta mazo sūtījumu savākšana no visas Eiropas.
    • Pasūtījumus iesniedz ne vēlāk kā līdz plskt. 12.00, bet preci iekraušanai Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē sagatavo ne vēlāk kā līdz plkst 14.00, lai nodrošinātu kravas izsūtīšanu iekraušanas dienā.
    • Ārpus Rīgas preču iekraušanas pasūtījumus iesniedz iepriekšējā darbdienā pirms preces savākšanas.
    • Uz ACE termināli līdz plkst. 16.00 klients preces var nogādāt arī pats uz adresi Kalniņi A, Mārupes novads, LV-2167

 

Sīkāku informāciju, piegades laikus un cenu lapas saņemsiet, rakstot uz: road@ace.lv vai zvanot uz tālruņa nr. 67 207 049

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv