Auto kravu pārvadājumi

Auto kravu pārvadājumi

Regulāri auto kravu pārvadājumi no un uz Eiropu, Skandināviju, Baltiju.  Pilnās un saliktās kravas no un uz: Albānija, Austrija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kosova, Lielbritānija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Maķedonija, Montenegro, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Šveice, Ungārija, Vācija, Zviedrija, Somija, Portugāle, Grieķija, Tunisija, Baltkrievija, Andora, Sanmarīno.

Nodarbojamies ar regulāru mazo sūtījumu (līdz 2500 kg) pārvadāšanu Eiropas valstu robežās. Turklāt mums ir piešķirta atļauja pieņemt un pārvadāt arī bīstamās vielas (ADR)

Sadarbībā ar saviem partneriem veicam sistemātiskus pārvadājumus pēc noteikta grafika un noteiktā laikā pa visu Eiropu. No Tallinas, Rīgas un Viļņas ACE termināļiem, kas iekļauti Eiropas vienotajā tīklā, katru dienu pa regulāriem maršrutiem ceļā dodas vairāk par 3200 pārvadātājiem. Divi galvenie loģistikas centri: EURO-HUB Īberhernē (DE) un Austrumeiropas HUB Bratislavā (SK), caur kuriem tiek organizēts eksports no Baltijas valstīm un imports uz turieni, spēj apkalpot visus galvenos Eiropas ekonomiskos rajonus noteiktos un ātros piegādes termiņos. Turklāt nodrošina arī daļēju un pilnu kravu pārsūtīšanas pakalpojumus.

Citi pakalpojumi:

  • piegādes līdz durvīm
  • brokera pakalpojumi
  • glabāšana

 

Papildus informācija:
e-mail: road@ace.lv
Tel: + 371 67207049
Fax: + 371 67207059

Zināšanai:

– preces tilpuma un svara attiecība autotransportam 1m3 = 333 kg
– 1 EUR paliktnis = 740kg; 1 FIN paliktnis = 925 kg; 1 LDM (iekraušanas metrs) = 1850 kg
– pārvadātāja atbildība autotransporta pakalpojuma gadījumā ir līdz 8,33 SDR/preces bruto kilograms

Copyright 2020 ACE Logistics Latvia SIA ace@ace.lv